Home - Nonce

 • PL PL
 • EN EN

6 września 2014, godz. 20-23
Jedyna tego typu
impreza w Polsce

 • Drifting
 • Moto Stunt
 • Rallycross
 • Drag Race
 • Globe of Speed
 • Jest Car i Jet Bike
 • FMX
 • Rally Show
 • Supermoto
 • Truck Show
 • VW Castrol Cup
 • Castrol Edge Night Show

Mnóstwo motoatrakcji w jednym miejscu!

szczegółowy program
logo logo
X

Drifting

Drifting jest obecnie najmłodszym sportem motorowym na świecie. Cała zabawa polega na pokonywaniu kolejnych sekwencji i zakrętów w kontrolowanym poślizgu, czyli… jadąc bokiem. Jeśli dodamy do tego fakt, że maszyny do driftu mają średnio po 500 koni mechanicznych, to robi się naprawdę gorąco. Uczestnicy Inter Cars Motor Show 2014 będą mieli okazję na żywo podziwiać popisy najlepszych w Polsce drifterów z drużyny aktualnego Mistrza Polski STW Drift Team! To oznacza pokaz na najwyższym poziomie i gwarancję topowego poziomu widowiska.

X

Moto Stunt

Jazda na jednym kole jest Twoim zdaniem widowiskowa? Poczekaj, aż zobaczysz Moto Stunt podczas Inter Cars Motor Show! Prawdziwie kaskaderskie wyczyny zawodowców na maszynach, które zostały przygotowane z myślą o ekstremalnym wykorzystaniu. To nie tylko pokaz doskonałych umiejętności każdego motocyklisty, ale również balansowanie na krawędzi ryzyka. Jeżdżenie na przednim kole, driftowanie motocyklem, jazda na stojąco na jednym kole i wiele innych. Wszystko to w każdej chwili może zakończyć się upadkiem i groźną kontuzją, na co każdy z kierowców musi być przygotowany. Na Inter Cars Motor Show wystąpi czołówka tej dyscypliny.

X

Rallycross

Krótkie, ale niezwykle pasjonujące wyścigi, które łączą w sobie wszystko, co kochamy w sportach motorowych. Zawodnicy ścigają się w rajdowych samochodach po stosunkowo krótkim torze nie przekraczającym jednego kilometra. Istotnym elementem jest nawierzchnia, na której ścigają się kierowcy. Przeważnie obejmuje ona zarówno część asfaltową, jak i szutrową. To sprawia, że samochody muszą być przygotowane uniwersalnie, a zawodnicy posiadać umiejętności jazdy po obu nawierzchniach. Jeśli dodamy do tego fakt, że jednocześnie na torze startuje kilku zawodników, to mamy obraz widowiska, które przyjdzie nam zobaczyć.

X

Drag Race

Mieliście kiedyś okazję widzieć samochód, który do 100 km/h rozpędza się w 1,4 sekundy, do 200 km/h w 4,4 sekundy, a do 300 km/h w 8,3 sekundy? Takie właśnie są osiągi Corvette ze stajni VTG o mocy 1650 koni mechanicznych, która zawita na Inter Cars Motor Show. Poprowadzi ją nie kto inny, jak Grzegorz Staszewski, który w tym roku zdobył z samochodem kolejny tytuł „King of Germany”. Poza tym pojawią się również inne samochody od VTG, które „zwijają asfalt” w trakcie przyspieszania, a także dragster Gerda Habermanna. Pojedynki tych bestii na krótkich dystansach to widok, który na długo zapada w pamięci widzów… o ile w ogóle mają na tyle szybkie oko, by je dostrzec. Równoległy start Jet Cara, Jet Bike’a i dragstera? Takie rzeczy tylko na Inter Cars Motor Show!

X

Globe of Speed

Jak można nazwać metalową, siatkowaną kulę, w której jeździ jednocześnie kilku motocyklistów? Wydaje się, że „Kula Szybkości” to zdecydowanie prawidłowa nazwa. Tym bardziej, że efektowność tego widowiskowego popisu jest wręcz oszałamiająca! Ciężko się dziwić, skoro wewnątrz kilkumetrowej kuli motocykliści rozpędzają się do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. To sprawia, że kierowcy muszą być świetnie wyszkoleni. Może dlatego na całym świecie tego typu atrakcji jest zaledwie kilkadziesiąt? Jedno jest pewne. „Globe of Speed” z Alexem Ramienem w środku po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

X

Jest Car i Funny Bike

Każdy, kto interesuje się światem sportów motorowych, na pewno kojarzy Gerda Habermanna. Każdy, kto kojarzy Gerda Habermanna kojarzy również maszyny, które posiada. Listę otwiera samochód o napędzie… odrzutowym. Chociaż samochody ze stajni VTG są piekielnie szybkie, to Jet Car jest dla nich bezkonkurencyjny. Będziecie się mogli o tym przekonać podczas Inter Cars Motor Show. Poza Jet Carem zobaczycie również Funny Bike, czyli dragsterowy motocykl z kosmicznym przyspieszeniem. Brzmi nierealnie? Cóż… jedyną możliwością, by przekonać się, że tego typu maszyny naprawdę istnieją, jest pojawienie się na Inter Cars Motor Show i zasmakowanie w ich odrzutowym smaku.

X

FMX

Każdy fan motocrossu i ekstremalnych popisów na motocyklach będzie zachwycony widząc pokazy FMX podczas Inter Cars Motor Show. Tzw. freestyle motocross to powietrzne akrobacje na motocyklach przypominających te z typowego motocrossu, ale jednak nieco zmodyfikowanych. Motocykliści rozpędzają się, po czym wjeżdżają na kilkumetrową rampę i wykonują w powietrzu przeróżne akrobacje. Tutaj jest cała paleta różnorodności – salta, puszczanie motocykla, przekładanie nóg nad kierownicą, „leżakowanie” na siodełku i wiele innych. Całość niesamowicie widowiskowa, a biorąc pod uwagę, że zobaczymy prawdziwe sławy tej dyscypliny – grzechem byłoby to przegapić.

X

Rally Show

Wielkie nazwiska ze świata polskiej motoryzacji zademonstrują widzom swoje umiejętności w przeróżnych samochodach sportowych. Fani będą mogli oglądać m.in. popisy doskonale znanego Leszka Kuzaja – czterokrotnego rajdowego Mistrza Polski klasyfikacji generalnej. Nie zabraknie również przedstawicieli młodego pokolenia kierowców, a reprezentował je będzie Michał Kościuszko. Pomimo młodego wieku jest to zawodnik dobrze znany kibicom rajdowym i posiadający na swoim koncie znaczne sukcesy. Rally Show będzie doskonałą okazją, by na własne oczy zobaczyć, jaki poziom prezentują zawodnicy za kierownicą szybkich aut.

X

Supermoto

Wybuchowa hybryda motocrossu i wyścigów drogowych, wcinająca się w Inter Cars Motor Show głęboką krechą slajdu. Mieszanka dużych prędkości, skoków, długich i efektownych uślizgów, która pozostawi Was stojących z szeroko otwartymi oczami oraz szczękami w okolicach dużych palców u stóp. Na zmodyfikowanym zawieszeniu, mniejszych kołach i stricte wyścigowych oponach, zawodnicy wjeżdżają w grząski piasek z linką gazu prawie w zębach, a my zaczynamy się zastanawiać czy aby na pewno nie postradali oni całkiem zmysłów.

X

(Kliknij w obrazek, by wyświetlić program godzinowy)


Nocne Motor Show to dynamiczny pokaz wymienionych atrakcji wraz z oprawą muzyczną i pokazami pirotechnicznymi:


 1. Truck Race
 2. Drag Race
 3. Moto Stunt
 4. Supermoto
 5. Rallycross
 6. VW Castrol Cup
 7. Rally Show
 8. Drift
 9. FMX
 10. Globe of Speed
X

Truck Show

Coś dla dużych chłopców, którzy lubią nie tylko ogromną moc, ale również efektowne pokazy. Co powiecie na ważącą kilka ton usportowioną ciężarówkę? A co powiecie na dwa tego typu sprzęty, które dodatkowo… driftują! Ale to nie wszystko. Poza driftującymi ciężarówkami od STW pojawi się również Grzegorz Baran ze swoim pojazdem, którym pokonuje mordercze kilometry w Rajdzie Dakar. Żeby tego było mało, do kompletu dołączy ciężarówka Hahn Racing, która bierze udział w różnego rodzaju wyścigach ciężarówek na całym świecie. Za jej kierownica zasiądzie Jochen Hahn. To naprawdę waga ciężka pokazów na Inter Cars Motor Show!

X

VW Castrol Cup

Podczas Inter Cars Motor Show będzie można z bliska zobaczyć samochody biorące udział w wyścigach Volkswagen Castrol Cup. Przewidziano także przejazdy pokazowe, podczas których widzowie będą mogli przekonać się m.in. jak działa system Push-to-Pass, dodający 50 KM. Niezwykłym wydarzeniem będzie wyścig ambasadora Castrol, Jerzego Dudka, który w tym sezonie bierze udział w pełnym cyklu Volkswagen Castrol Cup, z Adamem Gładyszem. Ten znakomity zawodnik jest kierowcą testowym i instruktorem Volkswagen Motorsport oraz startuje w serii Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Swoje zdolności zademonstruje również Małgorzata Rdest oraz Jan Kisiel.

X

Castrol Edge Night Show

Z okazji wprowadzenia nowej linii produktów Castrol Edge Titanium FST zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego spektaklu przy dźwiękach muzyki, światła, laserów, z udziałem wyśmienitych kierowców, którzy poruszając się w ciemności przekraczać będą granice swojej wyobraźni.

Wielkie gwiazdy świata motoryzacji i sportu!

 • Krzysztof Hołowczyc
 • Leszek Kuzaj
 • Michał Kościuszko
 • Gerd Habermann
 • Rafał Sonik
 • Bartek Ostałowski
 • Adam Fijał
 • Jochen Hahn
 • Grzegorz Staszewski
 • Adam Gładysz
 • Jerzy Dudek
 • Grzegorz Baran
X

Rafał Sonik

Rafał Sonik to najbardziej utytułowany polski kierowca w historii Dakaru. Trzykrotnie stawał na jego podium, a w 2014 roku, jako pierwszy rajdowiec z kraju nad Wisłą wspiął się na drugie miejsce w południowoamerykańskiej rywalizacji. W dorobku ma również trzy Puchary Świata FIM oraz sześć tytułów Mistrza Polski. Podczas Inter Cars Motor Show zobaczymy tego prekursora sportu quadowego w Polsce na maszynie, która przyniosła mu najwięcej sukcesów – na specjalnie przygotowanym i zmodyfikowanym quadzie.

X

Leszek Kuzaj

Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich kierowców rajdowych. Czterokrotnie zdobył tytuł rajdowego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej (w 2002, 2004, 2005 i 2006 roku). W swojej karierze zasiadał za kierownicą szerokiej palety samochodów, od Fiata 126p i Cinquecento Abarath, poprzez Peugeot 206 WRC, Peugeot 307 WRC, aż po Subaru Imprezę. Biorąc pod uwagę doświadczenie i klasę kierowcy, możemy oczekiwać pokazów najwyższych lotów. Czym i w jaki sposób pojedzie Leszek Kuzaj? Przekonaj się podczas Inter Cars Motor Show!

X

Michał Kościuszko

Michał Kościuszko, który jako pierwszy Polak od sezonu 2013 ścigał się w najwyższej kategorii rajdów - WRC, od początku zapowiadał się na obiecującego kierowcę. Już jako 15-latek jeździł w zawodach kartingowych, gdzie zdobył nawet tytuł Mistrza Polski. W 2002 roku zrobił międzynarodową licencję rajdową i od razu wygrał dwa rajdy Polskiego Związku Motorowego, przez co w 2004 roku został mu przyznany tytuł "Talent roku". Obecnie Michał jest już kierowcą doświadczonym. To najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy startujący w Mistrzostwach Świata WRC. Zdobył tytuł Vice Mistrza Świata JWRC oraz podium w Mistrzostwach Świata w kategorii PWRC jako jedyny Polak w historii! Możemy od niego oczekiwać pokazu na najwyższym poziomie.

X

Gerd Habermann

Tam, gdzie pokazuje się Gerd Habermann, zawsze jest gorąco. Dosłownie i w przenośni. Na Inter Cars Motor Show Gerd pojawi się z kilkoma atrakcjami. Będzie w pełni zawodowy Dragster, więc widzowie będą mogli na żywo przekonać się o mocy tych maszyn. Po rozgrzewce zrobi się goręcej, gdy na tor wjedzie Funny Bike, czyli dragsterowy motocykl. Daniem głównym będzie Jet Car, samochód odrzutowy o mocy 15 tysięcy koni mechanicznych i iście kosmicznym przyspieszeniu, które przebije wszystko, co widzieliście do tej pory. Globe of Speed to również atrakcja od Gerda Habermanna, więc jak widzicie to kluczowa postać dla widowiska. Fot. www.sabrina-photography.de

X

Krzysztof Hołowczyc

Jeden z najbardziej utytułowanych i z pewnością najbardziej znany polski kierowca rajdowy. Trzykrotny Rajdowy Mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski, Rajdowy Mistrz Europy, Mistrz i Wicemistrz Europy, zwycięzca Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych, wielokrotny uczestnik WRC oraz Rajdu Dakar. Na swoim koncie ma również kilka rekordowych wyników w historii polskiego sportu samochodowego. Widzowie będą mogli oglądać popisy tego znakomitego kierowcy w trakcie niedzielnego Inter Cars Motor Show!

X

Bartek Ostałowski

Ma 28 lat, uśmiech na twarzy i powody do dumy. Jest licencjonowanym kierowcą rajdowym, drifterem, a także (albo przede wszystkim) pasjonatem motoryzacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Bartek prowadzi samochód... stopą! Wszystko przez groźny wypadek, w wyniku którego kilka lat temu stracił obie ręce. Podczas Inter Cars Motor Show zobaczymy Bartka konkurującego z innymi kierowcami w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski, a także prezentującego swoje umiejętności w trakcie Nocnego Motor Show.

X

Adam Fijał

Adam Fijał to twórca, szef i motor działania STW Drift Team (indywidualny i grupowy Mistrz Polski driftingu w 2013 roku), posiadacz jedynej w Europie driftującej ciężarówki Volvo FM12, a także twórca STW Motor Sport – miejsca, gdzie budowane są samochody do sportu. To właśnie tam i spod jego ręki wyszła Toyota Supra, pierwsza z serii STW Line. Adam Fijał to wielki pasjonat motoryzacji. Jest właścicielem kolekcji samochodów zabytkowych i pojazdów militarnych. Właściciel i założyciel firm ATF Heavy Transport i STW CENTER. Razem z nim na Inter Cars Motor Show pojawią się również: Bartek Stolarski "BRT", Marcin Carzasty "STEVE", Marek Wartałowicz " MARO", Mateusz Fijał "MATI" i Adrian Zatoń "ADI".

X

Jochen Hahn

Startuje w wyścigach samochodów ciężarówek od 2000 roku, ma na koncie trzy tytuły mistrzowskie w tej dyscyplinie. 40-letni Niemiec okazał się najlepszy w latach 2011-2013. Nie zamierza na tym poprzestać – w tym roku chce uzupełnić kolekcję o czwarty puchar za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Hahn jeździ, podobnie jak w ubiegłych sezonach, ciężarówką MAN w barwach Castrol. Ważący 5500 kg samochód jest mocno zmodyfikowany, a moc sześciocylindrowego silnika to 1100 KM. Napęd jest przekazywany na tylną oś za pośrednictwem 16-stopniowej skrzyni biegów. Zapraszamy na stronę internetową Jochena Hahna.

X

Grzegorz Staszewski

Polak, który kilkukrotnie zostawał Królem Niemiec! Jego Corvette AWD Turbo to nie tylko najszybszy samochód w Polsce, ale i w Europie. Dowodem na to są liczne zwycięstwa w wyścigach na 1/4 mili osiągnięte na różnych imprezach w kilku krajach. Przyspieszenie w 1,4 sekundy do 100km/h mówi samo za siebie. Jako szef teamu VTG, Grzegorz Staszewski zapewni widzom nie tylko popisowy przejazd swoim sztandarowym samochodem, ale także zaprezentuje inne pojazdy ze swojej stajni.

X

Adam Gładysz

Kierowca wyścigowy, który pierwsze kroki w motorsporcie stawiał w 1995 roku, ma na swoim koncie wiele tytułów mistrza Polski, startował także z sukcesami w międzynarodowej serii VW Scirocco-R Cup. Dziś godzi starty w serii Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe z obowiązkami kierowcy testowego z ramienia Volkswagen Motorsport w serii Volkswagen Castrol Cup. W razie potrzeby wciela się także w instruktora i udziela rad mniej doświadczonym uczestnikom VW Castrol Cup. Pomaga także w analizie zapisów telemetrycznych z poszczególnych okrążeń.

X

Jerzy Dudek

Jerzy Dudek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich sportowców. Grał na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2002 roku, 60 razy bronił barw reprezentacji Polski. Stał w bramce m.in. w Feyenoordzie Rotterdam, Liverpoolu, z którym zdobył w 2005 roku Puchar Europy, a jego ostatnim klubem był Real Madryt. Od 2010 roku Jerzy Dudek jest ambasadorem marki Castrol w Polsce, w ubiegłym sezonie startował jako VIP w wyścigach Volkswagen Castrol Cup. Jazda wyczynowym Volkswagenem Golfem tak mu się spodobała, że w 2014 roku bierze udział w pełnym cyklu VW Castrol Cup, już jako pełnoprawny zawodnik.

X

Grzegorz Baran

Kolejny z kierowców, który podczas Inter Cars Motor Show zaprezentuje się nam w swojej ciężarówce, jest Grzegorz Baran. Zasiądzie on za sterami budzącej respekt na sam widok ciężarówki MAN TGA 18.480 4x4. To dokładnie ten sam pojazd, którym Grzegorz Baran każdego roku przemierza niezliczone kilometry w Rajdzie Dakar! Widzowie będę więc mieli okazję zobaczyć, jak na żywo prezentuje się ten wyjątkowy kolos, a także jak wprawnie panuje nad nim tak doświadczony kierowca. Obecność Grzegorza Barana na Inter Cars Motor Show będzie miała miejsce z ramienia firmy ZF Friedrichshafen AG.

Dla dzieci do 10 roku życia - wstęp za darmo!

Bilety
Przygotowaliśmy kilka rodzajów biletów na Inter Cars
Motor Show.

szczegóły

InterCamp
Zachęcamy do skorzystania z „Inter Camp” – wewnętrznego campingu, dzięki któremu można zaoszczędzić czas oraz pieniądze!

szczegóły

X
Bilet dzienny Motor Show
40 zł
Bilet dwudniowy Motor Show
60 zł
Bilet dzienny dla uczestnika 14. Targów Inter Cars
(bez możliwości zakupu w przedsprzedaży internetowej)
20 zł
Bilet na Nocne Motor Show
60 zł

Bilety do nabycia w przedsprzedaży dostępne są na TEJ STRONIE. Istnieje również możliwość nabycia ich w kasach w dniu imprezy.

Bilety dla filii oraz pracowników Inter Cars dostępne są TUTAJ.

Dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim, oferujemy tańsze o 10 złotych bilety na specjalnie przygotowaną platformę. Będą one dostępne jedynie w dniu imprezy za okazaniem legitymacji.

X

Zachęcamy do skorzystania z „Inter Camp” – wewnętrznego campingu, dzięki któremu można zaoszczędzić czas oraz pieniądze!

Pełna obsługa sanitarna. Całodobowa ochrona. Wygoda i komfort bez konieczności jeżdżenia po Warszawie.

Opłata za jedną osobę wynosi tylko 15 zł, a bilety można kupić na TEJ STRONIE (link dla filii i pracowników - TUTAJ).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Inter Camp.

Dojazd na lotnisko Bemowo

Autobusy:
112, 122, 167, 171, 184

Nocne:
N01, N43

Tramwaje:
6, 28, 35

Zapraszamy do
kontaktu z nami

X

Bilety Motor Show:

Małgorzata Koźbiał
+48 665 391 205
mkozbial@intercars.eu

Program Motor Show:

Andrzej Filipek
+48 669 501 919
afilipe1@intercars.eu

Akredytacje:

Formularz akredytacji
Regulamin akredytacji
Oświadczenie

Kontakt dla mediów, PR:

Joanna Król
+48 665 39 12 07
joanna.krol@intercars.eu

Grzegorz Putkiewicz
+48 697 991 736
grzegorz.putkiewicz@intercars.eu

Emilia Banasiak
+48 669 970 349
emilia.banasiak@intercars.eu

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.